Kosiarka Robotic

 • TANGO E5 Seria II

  Koszenie automatyczne

 • Łatwo ją zaprogramować

  Ustaw odpowiedni harmonogram.

 • TANGO E5 Seria II

  Łatwo na niej polegać

 • Inteligentna

  TANGO wie, kiedy musi się naładować.

 • TANGO E5 Seria II

  Możesz kosić, ale możesz też patrzeć.

 • Cicha

  TANGO John Deere kosi niezależnie od pogody.

Kosiarka Robotic

Kosiarka Tango E5

Kosiarka Tango E5 Seria II

Download brochures: Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Nowa kosiarka TANGO serii II została stworzona, aby ułatwić Ci życie. Elementy sterujące i zastosowane technologie są tak intuicyjne, że będziesz gotowy do koszenia w kilka sekund.
A raczej do przyjrzenia się, jak TANGO kosi za Ciebie!


TANGO E5 Seria II Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

TANGO E5 Seria II

Sprawdź teraz


TANGO E5 Seria II Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

TANGO E5 Seria II

TANGO E5 Seria II


Łatwa obsługa Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Łatwa obsługa

TANGO E5 serii II jest inteligentniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe możliwości jezdne kosiarki umożliwiają jazdę do przodu aż do samego przewodu granicznego, po czym kosiarka skręca i zmienia tor jazdy – nawet na pagórkowatym terenie.


Łatwo ją podziwiać Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Łatwo ją podziwiać

TANGO kosi według schematu losowego, aby Twój trawnik wyglądał idealnie. Automatycznie wykrywa przeszkody i przewód graniczny i bez problemu radzi sobie z miejscami z wyższą trawą. Ostatnie okrążenie oczyszczające wykonywane wzdłuż całej granicy ogrodu gwarantuje, że wszystkie brzegi będą dobrze wykoszone.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty koszenia, poproś specjalistę od kosiarki TANGO pracującego u Twojego dealera John Deere o pomoc w przygotowaniu planu i zainstalowaniu przewodu granicznego. Przewód prowadzący jest praktycznie niewidoczny i można go z łatwością przesunąć po zmianie układu ogrodu.


Cicha Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Cicha

Kosiarka TANGO jest cicha, dlatego może kosić nawet nocą, nikomu nie przeszkadzając. Wszystko to przy minimalnym wysiłku i hałasie – i zerowej emisji spalin.


Nie boi się wzniesień Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Nie boi się wzniesień

TANGO poradzi sobie również z nachyleniem terenu. Z opcjonalnym zestawem zwiększającym przyczepność pokona nachylenie terenu wynoszące nawet 36%!*


Zawsze bezpieczna Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.

Zawsze bezpieczna

Aby zatrzymać ostrze, wystarczy nacisnąć duży czerwony przycisk. Czujnik bezpieczeństwa w uchwycie blokuje ostrze podczas transportu. Kosiarka TANGO jest zabezpieczona PIN-em, a ekran blokuje się automatycznie – to idealne rozwiązanie, gdy w pobliżu znajdują się dzieci.

*Zależnie od warunków gruntowych i układu ogrodu. Skontaktuj się z dealerem w celu przeprowadzenia demonstracji w Twoim ogrodzie. Sprawdzisz w ten sposób, czy kosiarka sprawnie działa.

Kosiarka Robotic, do nabycia w Syców, Wiązów, Krzywiń, Lubrza, Ostrów Wielkopolski u dealera PHP AGRO-EFEKT Sp. z.o.o.