close
Menu
Agro-Efekt

Nasza firma

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. działa kompleksowo w obsłudze rolnictwa na rynku polskim od  dwudziestu pięciu lat. Celem naszym we współpracy z klientami jest zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez doradztwo, skup płodów rolnych, serwis, sprzedaż środków do produkcji rolnej oraz nowych technologii.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta.  Nasi handlowcy i serwisanci przechodzą liczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii. Oferujemy naszym partnerom handlowym optymalne rozwiązania każdego dnia dopasowując się do zmieniającego się rynku i jego wymagań. Od lat naszym hasłem przewodnim jest "Razem możemy więcej!"

Zasięg naszego działania obejmuje teren województw dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego. Ciągle się rozwijamy, otwieramy nowe punkty handlowe dzięki czemu jesteśmy coraz bliżej naszych klientów. Wszystkie nasze działania mają na celu budowanie pozycji silnej i stabilnej Firmy. Nasza marka jest rozpoznawalna, zapewnia satysfakcję klienta i rozwój pracowników. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo cały wachlarz najnowocześniejszych maszyn typu ciągniki, kombajny, opryskiwacze, pługi, siewniki, naczepy, maszyny komunalne i inne. Posiadamy także duży wybór kosiarek ogrodowych w tym profesjonalnych. Zaopatrujemy między innymi Wrocławski Stadion.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem:

·         John Deere

·         Kverneland

·         Manitou

·         Unia

·         Joskin

Posiadamy pięć obiektów prowadzących sprzedaż maszyn, ich serwis i zaopatrzenie w części zamienne:

1.       Syców

2.       Czekanów

3.       Krzywiń

4.       Częstocice

5.       Olszynka

 

Oprócz maszyn i części zamiennych oferujemy także normalia: akumulatory, opony, oleje, smary, filtry, łożyska, pasy i materiały do pakowania plonów.

 

Temat bardzo popularnego ostatnimi czasy Rolnictwa Precyzyjnego nie jest nam obcy. Prowadzimy próby glebowe pozwalające stworzyć roczny plan nawożenia i wapnowania. Wykorzystujemy także statek bezzałogowy tzw. dron do tworzenia ortofotomapy pól, która niesie ze sobą duże oszczędności dla rolnika.

Od wielu lat nasze wysiłki skierowane są w budowanie silnej, stabilnej, bezpiecznej firmy o czytelnej, znanej marce zapewniającej satysfakcję klientów oraz rozwój pracowników.

Realizujemy hasło "Spróbujmy razem!" w kontaktach z naszymi klientami oraz dostawcami. Nawet w trudnych sytuacjach staramy się wybierać optymalne rozwiązania dla partnerów handlowych dopasowując je do wymagań zmieniającego sie rynku.

Mamy nadzieję, że daliśmy się poznać jako wiarygodny i profesjonalny podmiot. Dzięki współpracy z Wami możemy sie rozwijać.

 

Zapraszamy do współpracy.